Property Sale
Sale
$199,900
DeedBook 8800, Page 107
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,888 | -0.6% |
| 2024 | $10,956 | +40.1% |
| 2023 | $7,821 | -0.4% |
| 2022 | $7,850 | +4.5% |
Year Built: 1905
81 Sanford Pl.
Residential
104 North St.
Residential
7 Columbia Ave.
Residential
34 Paterson St.
Residential
3280 Kennedy Blvd.
Residential