Property Sale
Sale
$30,000
DeedBook 5344, Page 87
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,118 | -0.6% |
| 2024 | $4,143 | +40.1% |
| 2023 | $2,958 | -0.4% |
| 2022 | $2,969 | +4.5% |
Year Built: 1930
179 Manhattan Ave.
Residential
201 St. Pauls Ave.
Residential
206 Jewett Ave.
Residential
200 Central Ave.
Residential
165 Vroom St.
Residential