Skip to content

57 Manhattan AveJersey City, NJ 07307

Last Sale Date
Jan 2, 2025

Property Information

Block4402
Lot2
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityJersey City
Tax Map Page44

Building Details

Building Class---
DescriptionPARKING LOT
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.06

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$266,100
98%
Improvement Value:$5,000
2%
Total Assessment$271,100

Sale
$0