Property Sale
Sale
$42,000
DeedBook 3341, Page 1013
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,662 | -0.6% |
| 2024 | $14,754 | +40.1% |
| 2023 | $10,532 | -0.4% |
| 2022 | $10,571 | +4.5% |
Year Built: 1920
43 Fleet St.
Residential
24 Henry St.
Residential
279 Sherman Ave.
Residential
109 Magnolia Ave.
Residential
26 Laidlaw Ave.
Residential