Property Sale
Sale
$540,000
DeedBook 9445, Page 204
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,058 | +4.2% |
| 2024 | $11,572 | +40.1% |
| 2023 | $8,261 | -0.4% |
| 2022 | $8,292 | +4.6% |
From:
To:
Year Built: 1900
129 Prospect St.
Residential
135 Prospect St.
Residential
69 Franklin St.
Residential
289 Webster Ave.
Residential
33 Waverly St.
Residential