Property Sale
Sale
$850,000
From:
To:
Sq Ft1,792DeedBook 9600, Page 477NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded9/23/2021
From:
To:
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,261 | -0.6% |
| 2024 | $11,332 | +40.1% |
| 2023 | $8,089 | -0.4% |
| 2022 | $8,119 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1905
67 Carlton Ave.
Residential
196 Tonnele Ave.
Residential
63 Van Reipen Ave.
Residential
63 Tuers Ave.
Residential
69 Beacon Ave.
Residential