Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1880
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,243 | -0.6% |
| 2024 | $10,307 | +40.1% |
| 2023 | $7,358 | -0.4% |
| 2022 | $7,385 | +4.5% |
Year Built: 1880