Foreclosure Case F-005494-25
ActiveMulti
Type: Commercial Mortgage Foreclosure
Disposition: Open
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,699 | +163.2% |
| 2024 | $2,926 | +40.1% |
| 2023 | $2,088 | -0.4% |
| 2022 | $2,096 | +0.0% |
Year Built: 1920
7 St. Pauls Avenue
Residential
7 St. Pauls Avenue
Residential
7 St. Pauls Avenue
Residential
7 St. Pauls Avenue
Residential
2672 Kennedy Blvd.
Residential