Property Sale
Sale
$395,000
From:
To:
Sq Ft604DeedBook 9393, Page 261Recorded4/4/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2016
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,704 | -0.6% |
| 2024 | $8,759 | +40.1% |
| 2023 | $6,252 | +31.5% |
| 2022 | $4,756 | +4.5% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2016
122 New York Ave.
Residential
217 Newark Ave.
Residential
111 Liberty View Dr.
Residential
277 York St.
Residential
267 Grove St.
Residential