Property Sale
Sale
$300,000
DeedBook 7067, Page 291
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,286 | -0.6% |
| 2024 | $12,363 | +18.6% |
| 2023 | $10,421 | -0.4% |
| 2022 | $10,460 | +4.5% |
Year Built: 1988
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential
45 River Dr.South
Residential