Property Sale
Sale
$1,650,000
DeedBook 7599, Page 153
Year Built: 1994
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $46,004 | -0.6% |
| 2024 | $46,293 | +40.1% |
| 2023 | $33,046 | -0.4% |
| 2022 | $33,169 | +4.5% |
Year Built: 1994
211 Baldwin Ave.
Apartment
145 Kensington Avenue
Apartment
563 Jersey Ave
Apartment
32 Magnolia Ave.
Apartment
47 Logan Ave.
Apartment