Property Sale
Sale
$290,000
From:
To:
Sq Ft780DeedBook 9652, Page 952Recorded3/28/2022
From:
To:
Year Built: 1901
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,804 | -0.6% |
| 2024 | $6,847 | +40.1% |
| 2023 | $4,887 | -0.4% |
| 2022 | $4,906 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1901
90 Court House Pl.
Residential
380 Baldwin Ave.
Residential
110 Duncan Avenue
Residential
90 Court House Pl.
Residential
149 Webster Ave.
Residential