Property Sale
Sale
$999,000
Sq Ft1,298DeedBook 9773, Page 459Recorded9/26/2023
From:
To:
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,734 | -0.6% |
| 2024 | $16,839 | +40.1% |
| 2023 | $12,020 | -0.4% |
| 2022 | $12,065 | +113.3% |
From:
To:
Year Built: 2020
366 Sixth St.
Residential
366 Sixth St.
Residential
338 Newark Ave.
Residential
202 Merseles St.
Residential
366 Sixth St.
Residential