Property Sale
Sale
$229,400
From:
To:
Sq Ft530DeedBook 9181, Page 109Recorded2/17/2017
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,120 | -0.6% |
| 2024 | $5,152 | +40.1% |
| 2023 | $3,678 | -0.4% |
| 2022 | $3,692 | +4.5% |
From:
To:
Year Built: 1900
423 Monmouth St.
Residential
423 Monmouth St.
Residential
167 Columbus Dr.
Residential
479 Monmouth St.
Residential
200 Wayne St.
Residential