Property Sale
Sale
$310,000
From:
To:
Sq Ft1,614DeedBook 9274, Page 805NU CodeEstate / executor (10)Recorded1/19/2018
From:
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,240 | +1.3% |
| 2024 | $11,095 | +0.8% |
| 2023 | $11,009 | -0.0% |
| 2022 | $11,015 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1915
35 Jefferson Ave
Residential
277 Argyle Pl
Residential
17 Hamilton Ave
Residential
51 Livingston Ave
Residential
63 Bennett Ave
Residential