Skip to content

131 Midland AveKearny, NJ 07032

Last Sale Date
Jan 2, 2025

Property Information

Block188
Lot18
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityKearny Town
Tax Map PageM35

Assessment

Land Value:$68,900
4%
Improvement Value:$1,700,000
96%
Total Assessment$1,768,900

Sale
$0