Skip to content

187-191 Midland Ave(Unit T01)Kearny, NJ 07032

Commercial

Last Sale Price
$625,000
Last Sale Date
Apr 14, 2015

Property Information

Block192
Lot14
QualifierT01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$56,000
100%
Total Assessment$56,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$5,995+1.3%
2024$5,918+0.8%
2023$5,872+0.0%
2022$5,872
Property History

Property Sale

Sale
$625,000
DeedBook 9039, Page 545