Property Sale
Sale
$121,900
DeedBook 4345, Page 318
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,562 | +1.3% |
| 2024 | $6,478 | +0.8% |
| 2023 | $6,427 | -0.0% |
| 2022 | $6,430 | -0.5% |
Year Built: 1988
470 Forest St
Residential
472 Forest St
Residential
474 Forest St
Residential
470 Forest St
Residential
476 Forest St
Residential