Property Sale
Sale
$375,000
From:
To:
Sq Ft2,240DeedBook 9017, Page 686NU CodeEstate / executor (10)Recorded1/15/2015
From:
To:
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,173 | +0.3% |
| 2024 | $14,128 | +1.8% |
| 2023 | $13,882 | -0.0% |
| 2022 | $13,889 | -0.5% |
From:
To:
Year Built: 1969
28 E Midland Ave
Residential
37 E Midland Ave
Residential
49 E Midland Ave
Residential
36 E Midland Ave
Residential
49 Howell Pl
Residential