Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,279 | +1.3% |
| 2024 | $7,186 | +0.8% |
| 2023 | $7,130 | -0.0% |
| 2022 | $7,133 | -0.5% |
Year Built: 1915
384 Devon St
Residential
402 Devon St
Residential
428 Devon St
Residential
293 Davis Ave
Residential
435 Devon St
Residential