Property Sale
Sale
$123,000
DeedBook 5008, Page 338
Year Built: 1915
Kearny, NJ 07032
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,483 | +1.3% |
| 2024 | $7,386 | +0.8% |
| 2023 | $7,329 | -0.0% |
| 2022 | $7,333 | -0.5% |
Year Built: 1915
339 Forest St
Residential
264 Maple St
Residential
425 Devon St
Residential
32 Quincy Ave
Residential
9 Fuller Pl
Residential