Property Built
Built
Year Built: 1925
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,998 | +1.3% |
| 2024 | $9,870 | +0.8% |
| 2023 | $9,793 | -0.0% |
| 2022 | $9,798 | -0.5% |
Year Built: 1925
220 Quincy Ave
Residential
344 Chestnut St
Residential
284 Hickory St
Residential
405 Hickory St
Residential
284 Devon St
Residential