Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1905
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,296 | +1.3% |
| 2024 | $8,189 | +0.8% |
| 2023 | $8,126 | -0.0% |
| 2022 | $8,130 | +9.2% |
Year Built: 1905
328 Devon St
Residential
144 Devon Terr
Residential
287 Elm St
Residential
146 Bergen Ave
Residential
225 Hoyt St
Residential