Property Sale
Sale
$180,000
DeedBook 4167, Page 165
Year Built: 1925
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,038 | +1.3% |
| 2024 | $9,905 | +0.8% |
| 2023 | $9,826 | -0.0% |
| 2022 | $9,831 | -0.5% |
Year Built: 1925
55 Linden Ave
Residential
57 Elizabeth Ave
Residential
19 Hamilton Ave
Residential
69 Linden Ave
Residential
47 Laurel Ave
Residential