Property Sale
Sale
$161,200
From:
To:
Sq Ft792DeedBook 9680, Page 500Recorded7/8/2022
From:
To:
Year Built: 1974
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,871 | +7.3% |
| 2024 | $3,608 | +11.3% |
| 2023 | $3,243 | +2.1% |
| 2022 | $3,176 | +0.0% |
From:
To:
Year Built: 1974
1445b 68 St
Residential
1485b 68 St
Residential
7009 Cottage Ave
Residential
1481b 68 St
Residential
1468b 68th St
Residential