Property Sale
Sale
$157,000
DeedBook 9253, Page 712
Year Built: 1960
North Bergen, NJ 07047
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $376 | +7.4% |
| 2024 | $350 | -0.3% |
| 2023 | $351 | +2.1% |
| 2022 | $344 | +0.0% |
Year Built: 1960
7020 Cottage Ave
Residential
1120 50th St
Residential
7000 Cottage Ave
Residential
7000 Cottage Ave
Residential
7000 Cottage Ave
Residential