Foreclosure Case F-001218-19
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1921
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,486 | +7.3% |
| 2024 | $6,976 | +8.1% |
| 2023 | $6,456 | +2.1% |
| 2022 | $6,322 | +0.1% |
Year Built: 1921
222 74th St
Residential
915 76th St
Residential
324 73rd St
Residential
8308 5th Ave
Residential
321 73rd St
Residential