Property Sale
Sale
$265,000
Sq Ft570DeedBook 9937, Page 502Recorded10/21/2025
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,522 | +7.3% |
| 2024 | $3,282 | -15.8% |
| 2023 | $3,898 | +2.1% |
| 2022 | $3,818 | +0.1% |
From:
To:
Year Built: 1920
301 79th St
Residential
311 79th St
Residential
7612 Park Ave
Residential
435 79th St
Residential
311 79th St
Residential