Property Sale
Sale
$350,000
From:
To:
Sq Ft1,756DeedBook 7216, Page 257Recorded2/18/2004
From:
To:
Year Built: 1911
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,366 | +7.3% |
| 2024 | $10,592 | +39.6% |
| 2023 | $7,585 | +2.1% |
| 2022 | $7,429 | +0.1% |
From:
To:
Year Built: 1911
129 79th St
Residential
330 75th St
Residential
134 76th St
Residential
7300 Park Ave
Residential
319 76th St
Residential