Property Sale
Sale
$210,000
From:
To:
Sq Ft550DeedBook 9731, Page 918Recorded3/6/2023
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,663 | +7.3% |
| 2024 | $3,414 | +53.1% |
| 2023 | $2,230 | +2.1% |
| 2022 | $2,184 | +0.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1920
7411 Blvd East
Residential
7411 Blvd East
Residential
7411 Blvd East
Residential
7411 Blvd East
Residential
7411 Blvd East
Residential