Skip to content

1311 82nd St

North Bergen, NJ 07047

Last Sale Date
Jan 20, 2023

Property Information

Block351
Lot24
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityNorth Bergen Twp
Tax Map Page59

Building Details

Building Class---
Description82ND ST PARK
Dwellings1
ZoningR1
Sq Footage---
Acreage0.95

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$994,800
91%
Improvement Value:$96,500
9%
Total Assessment$1,091,300

Sale
$0