Property Built
Built
Year Built: 1960
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,571 | +7.3% |
| 2024 | $1,464 | +10.2% |
| 2023 | $1,329 | +2.1% |
| 2022 | $1,301 | +0.0% |
Year Built: 1960
1415 70th St
Residential
1415 70th St
Residential
1415 70th St
Residential
8829 Kennedy Blvd
Residential
331 79th St
Residential