Property Built
Built
Year Built: 1988
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,261 | +7.3% |
| 2024 | $5,835 | +76.8% |
| 2023 | $3,301 | +2.1% |
| 2022 | $3,233 | +0.0% |
Year Built: 1988
2025 Grand Ave
Residential
2025 Grand Ave
Residential
2001 Grand Ave
Residential
2001 Grand Ave
Residential
2025 Grand Ave
Residential