Property Sale
Sale
$218,500
From:
To:
Sq Ft886DeedBook 9494, Page 656Recorded7/7/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2001
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,953 | +7.3% |
| 2024 | $3,684 | -52.0% |
| 2023 | $7,667 | +2.1% |
| 2022 | $7,509 | +0.1% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2001
8915 Bergenwood Ave
Residential
8915 Bergenwood Ave
Residential
8915 Bergenwood Ave
Residential
8100 River Rd
Residential
8515 Bergenline Ave
Residential