Property Sale
Sale
$98,000
DeedBook 4493, Page 12
Year Built: 1986
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,919 | +7.7% |
| 2024 | $4,567 | -23.8% |
| 2023 | $5,995 | +2.2% |
| 2022 | $5,866 | +0.0% |
Year Built: 1986
9249 Kennedy Blvd
Residential
9249 Kennedy Blvd
Residential
7430 Kennedy Blvd
Residential
9249 Kennedy Blvd
Residential
8841 Kennedy Blvd
Residential