Skip to content

2321 Kennedy Blvd(Unit T01)North Bergen, NJ 07047

Last Sale Date
Oct 11, 2002

Property Information

Block50
Lot4
QualifierT01

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$424,000
100%
Total Assessment$424,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,407+7.3%
2024$6,903-48.5%
2023$13,403+167.5%
2021$5,010+1.6%
Property History

Property Sale

SaleMulti
$4,850,000
DeedBook 7002, Page 48