Property Sale
Sale
$737,000
DeedBook 9490, Page 531
Year Built: 2020
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,410 | +3.1% |
| 2024 | $14,947 | +5.3% |
| 2023 | $14,198 | +0.0% |
| 2022 | $14,198 | — |
Year Built: 2020
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.