Property Sale
Sale
$205,000
DeedBook 5908, Page 87
Year Built: 1903
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,148 | -5.5% |
| 2024 | $11,799 | +4.3% |
| 2023 | $11,311 | +1.2% |
| 2022 | $11,179 | +2.7% |
Year Built: 1903
1505 Central Ave
Residential
313 44th St
Residential
316 24th St
Residential
3522-24 32nd St
Residential
3805 Palisade Ave
Residential