Property Sale
Sale
$348,000
DeedBook 9272, Page 792
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $449 | -7.3% |
| 2024 | $484 | +4.1% |
| 2023 | $465 | +0.0% |
| 2022 | $465 | — |
Year Built: 2006
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.