Property Sale
Sale
$340,000
DeedBook 5760, Page 152
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,263 | +17.7% |
| 2024 | $18,067 | +4.1% |
| 2023 | $17,355 | +1.2% |
| 2022 | $17,157 | +2.8% |
3225 Bergenline Ave
Commercial
3200 Bergenline Ave
Commercial
524 31st St
Commercial
2912 Bergenline Ave
Commercial
2817-19 Bergenline Ave
Commercial