Property Sale
Sale
$933,000
DeedBook 7996, Page 329
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,088 | +146.4% |
| 2024 | $1,253 | +4.1% |
| 2023 | $1,204 | +1.2% |
| 2022 | $1,190 | +2.8% |
Year Built: 1930
4310 Palisade Ave
Residential
4310 Palisade Ave
Residential
4310 Palisade Ave
Residential
2801 Summit Ave
Residential
3315-19 Pleasant Ave
Residential