Skip to content

411 8th StUnion City, NJ 07087

Built 1910

Last Sale Date
Mar 10, 2025

Property Information

Block36
Lot10

Zoning---
Sq Footage3,446
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$410,000
23%
Improvement Value:$1,336,100
77%
Total Assessment$1,746,100

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1910