Property Sale
SaleMulti
$39,000
DeedBook 5705, Page 121
Year Built: 1949
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,380 | +149.9% |
| 2024 | $1,753 | +4.1% |
| 2023 | $1,684 | +1.2% |
| 2022 | $1,665 | +2.8% |
Year Built: 1949
1700 Kennedy Blvd
Residential
1700 Kennedy Blvd
Residential
1614 Summit Ave
Residential
820-822 27th St
Residential
812 17th St
Residential