Property Sale
Sale
$355,000
DeedBook 9022, Page 771
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,495 | -27.9% |
| 2024 | $10,389 | +4.3% |
| 2023 | $9,960 | +0.0% |
| 2022 | $9,960 | — |
Year Built: 2004
508 2nd St
Residential
508 2nd St
Residential
508 2nd St
Residential
209 Palisade
Residential
506 2nd St
Residential