Property Sale
Sale
$301,000
DeedBook 8965, Page 133
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,813 | +2.0% |
| 2024 | $11,577 | -1.7% |
| 2023 | $11,780 | +0.7% |
| 2022 | $11,697 | +1.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1967
4910 Murphy Pl
Residential
227 59th St
Residential
224 59th St
Residential
6205 Park Ave
Residential
130 58th St
Residential