Property Sale
Sale
$350,000
DeedBook 8636, Page 920
Year Built: 2007
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,783 | +2.0% |
| 2024 | $5,668 | -1.7% |
| 2023 | $5,767 | +0.7% |
| 2022 | $5,726 | +1.0% |
Year Built: 2007
5808 Washington St
Residential
214 58th St
Residential
6023 Blvd East Apt 2b
Residential
519 56th St
Residential
320 62nd St
Residential