Property Sale
Sale
$355,000
From:
To:
Sq Ft1,164DeedBook 9442, Page 753NU CodeOther non-arm's-length (26)Recorded10/16/2019
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2013
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,922 | +2.0% |
| 2024 | $8,743 | -1.7% |
| 2023 | $8,896 | +0.7% |
| 2022 | $8,834 | +1.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2013
6011 Polk St
Residential
214 58th St
Residential
6023 Blvd East Apt 2b
Residential
519 56th St
Residential
320 62nd St
Residential