Skip to content

5701 Blvd EastWest New York, NJ 07093

Last Sale Date
Oct 9, 2009

Property Information

Block58
Lot1
Qualifier---
CountyHudson
MunicipalityWest New York Town
Tax Map Page10

Building Details

Building Class---
Description265-S-BH-300U-E
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.04

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,000,000
18%
Improvement Value:$13,813,000
82%
Total Assessment$16,813,000

Sale
$0
DeedBook 8694, Page 134