Property Sale
Sale
$0
DeedBook 6065, Page 942
Year Built: 1960
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,271 | +6.4% |
| 2024 | $7,775 | +5.4% |
| 2023 | $7,379 | +1.4% |
| 2022 | $7,274 | +2.7% |
Year Built: 1960
31 Wardman Ave
Residential
32 Wardman Ave
Residential
65 Ewingville Rd
Residential
37 Wardman Ave
Residential
30 Wardman Ave
Residential