Property Sale
Sale
$104,000
DeedBook 3196, Page 29
Year Built: 1940
Trenton, NJ 08638
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,264 | +6.4% |
| 2024 | $6,828 | +5.4% |
| 2023 | $6,481 | +1.4% |
| 2022 | $6,389 | +2.7% |
Year Built: 1940
53 Groveland Ave
Residential
34 Steinway Ave
Residential
1613 Seventh St
Residential
411 Vannest Ave
Residential
873 Parkway Ave
Residential